Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Rozumiem Dowiedz się więcej
+48.33.811.11.22
biuro@tecza.pl polub nas

Infolinia

Jeśli nie znaleźli Państwo odpowieniego terminu, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią pod numerem tel. + 48 (33) 811 11 22

Informacje dodatkowe

Dlaczego warto?
1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
2. Posiadamy najwyższą gwarancję ubezpieczeniową na rynku.
3. Wygoda - rezerwujesz kiedy chcesz.

Bezpieczeństwo
Dane w procesie rezerwacji chronimy i szyfrujemy certyfikatem.

Program

1. DZIEŃ – WYJAZDY Z MIEJSCOWOŚCI: Gliwice, Zabrze, Bytom, Katowice, Tychy, Pszczyna, Czechowice-Dz., Kraków, Kalwaria, Wadowice, Andrychów, Kęty, Bielsko-Biała, Skoczów, Cieszyn (wg rozkładu jazdy na str. 6). Przejazd do wsi ČIČMANY ukrytej wśród wzniesień Gór Strażowskich, znanej z drewnianych chałup oryginalnie malowanych w białe ornamenty, możliwość zwiedzania MUZEUM ETNOGRAFICZNEGO, czas wolny. Następnie przejazd do BOJNIC, zwiedzanie „bajkowego” zamku (9 €) który, przypomina swoim kształtem francuskie zamki nad Loarą, czas wolny. Przejazd na nocleg w okolice Liptowskiego Mikulasza, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2. DZIEŃ – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do JASKINI LODOWEJ w Dolinie Demianowskiej (8 €). Przejazd do parku archeologicznego HAVRANOK, spacer po dawnej celtyckiej wiosce z widokiem na Liptowską Marę (2 €). Wyjazd nad SZCZYRBSKIE JEZIORO (1.346 m n.p.m.) u podnóża Tatr Wysokich, spacer wokół jeziora. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3. DZIEŃ – Śniadanie, przejazd do Tatrzańskiej Łomnicy. Wyjazd kolejką na ŁOMNICKI STAW (1.754 m n.p.m.) (18 €) spacer, a następnie wyjazd na drugi co do wysokości szczyt Tatr Wysokich – ŁOMNICĘ (2.634 m n.p.m.) (26 €). Następnie przejazd do LEWOCZY, słynie z zabytkowego centrum, które zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Spacer po mieście i zwiedzanie KOŚCIOŁA ŚW. JAKUBA (3 €), czas wolny. Przejazd w kierunku Spiszu gdzie wznoszą się ruiny potężnej średniowiecznej twierdzy ZAMKU SPISKIEGO (8 €). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4. DZIEŃ – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do STAREJ LUBOWNI zwiedzanie ZAMKU I SKANSENU (6 €). Następnie przejazd do BACHLEDKOWEJ DOLINY (6 €), spacer drewnianą kładką wśród koron drzew w samym sercu Pienińskiego Parku Narodowego z widokiem na Tatry, czas wolny. Około godz. 16.00 wyjazd w kierunku Polski, powrót na miejsca wyjazdów w godzinach wieczornych. Ww. program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów. Z uwagi na pobyt w terenie górskim należy zabrać ze sobą buty górskie oraz ciepłą kurtkę.


Informujemy, że na trasie Gliwice-Bielsko oraz Kraków-Bielsko przejazd może być realizowany innymi środkami transportu. W Bielsku-Białej istnieje możliwość przesiadki


Świadczenia

Cena zawiera

■ przejazd autokarem (toaleta, klimatyzacja, barek, DVD)
■ 3 noclegi ze śniadaniami w hotelachu **/*** (pokoje 2-, 3-os. z łazienkami)
■ 3 obiadokolacje, napoje do obiadokolacji płatne we własnym zakresie
■ opieka pilota, zwiedzanie miast z pilotem
■ ubezpieczenie KL (obejmuje choroby przewlekłe), NNW, bagaż

Cena nie zawiera

Koszty wstępów uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Podane w programie ceny są orientacyjne. Na wstępy należy przeznaczyć ok. 86 € + 10 € kolejka pod Bachledkową kładkę.

Terminy i ceny

DataTrasaCenaRezerwuj
18.07-
21.07.2019
4 dni
POKAŻ TRASE699 PLNRezerwuj