Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Rozumiem Dowiedz się więcej
+48.33.811.11.22
biuro@tecza.pl polub nas

O nas

Szanowni Państwo

    To już 27 rok od kiedy Biuro Podróży "Tęcza" jest na rynku turystycznym i kontynuuje swoją działalność jako organizator wyjazdów turystycznych. Każdego roku staramy się wprowadzać nowe kierunki, w celu poszerzenia oferty oraz staramy się ulepszać ofertę, zachowując przy tym najwyższy standard oferowanych usług.

    Po raz kolejny serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi propozycjami na zbliżający się sezon wiosna-lato-jesień 2018. Wierni 25-letniej tradycji, starając się sprostać Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy ofertę, w której wysokiej jakości proponowanych usług towarzyszy przystępna cena. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno wycieczki, wczasy jak i wyjazdy pobytowo-objazdowe. Będziemy zaszczyceni, jeśli wybiorą Państwo nasze biuro podróży jako organizatora swojego wolnego i cennego czasu. Postaramy się sprostać stawianym nam oczekiwaniom i wierzymy, że uda się Państwu za naszym pośrednictwem zobaczyć wiele ciekawych miejsc.

Jesteśmy laureatem wielu konkursów m. in.: Kryształowy Globus Fair Play Turystyki Polskiej, Kompas Najlepszych, Złoty Globus Polskiej Izby Turystyki za działalność touroperatorską i wiele innych. Na 22 Międzynarodowych Targach Turystyki Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego nasz Katalog 2016, zdobył II miejsce.

Życzymy udanych wyjazdów i wielu miłych wrażeń.

Dyrekcja i Pracownicy B.P. "Tęcza"
 
Posiadamy Zezwolenie Organizatora Turystyki nr 452 oraz gwarancje ubezpieczeniowe SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.nr M 205299 ważną od 01.01.2018 do 31.12.2018.