Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Rozumiem Dowiedz się więcej
+48.33.811.11.22
biuro@tecza.pl polub nas

Infolinia

Jeśli nie znaleźli Państwo odpowieniego terminu, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią pod numerem tel. + 48 (33) 811 11 22

Informacje dodatkowe

Dlaczego warto?
1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
2. Posiadamy najwyższą gwarancję ubezpieczeniową na rynku.
3. Wygoda - rezerwujesz kiedy chcesz.

Bezpieczeństwo
Dane w procesie rezerwacji chronimy i szyfrujemy certyfikatem.

Program

1. DZIEŃ – WYJAZDY Z MIEJSCOWOŚCI: Gliwice, Zabrze, Bytom, Katowice, Tychy, Pszczyna, Czechowice-Dz., Kraków, Kalwaria, Wadowice, Andrychów, Kęty, Bielsko-Biała, Skoczów, Cieszyn (wg rozkładu jazdy na str. 6). Przejazd tranzytem przez Czechy i Austrię. Nocleg w hotelu, w okolicy Cortiny d’Ampezzo.

2. DZIEŃ – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd nad JEZIORO MISURINA w pobliżu symbolu DOLOMITÓW – szczytu TRE CIME, następnie dojazd do CORTINY D’AMPEZZO, wyjazd KOLEJKĄ LINOWĄ na szczyt TOFANA MEZZO* (3.244 m n.p.m.) (24 €). Po powrocie czas wolny, przejazd SZOSĄ DOLOMICKĄ przez PRZEŁĘCZ FALZAREGO (2.105 m n.p.m.) nad JEZIORO FEDAIA z panoramą najwyższego szczytu MARMOLADA (3.343 m n.p.m). Przejazd przez CANAZEI, DOLINĘ FIEMME i DOLINĘ TRENTO do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3. DZIEŃ – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd nad JEZIORO GARDA, spacer po miasteczku MALCESINE. REJS STATKIEM (9 €) do LIMONE, zwiedzanie i czas wolny. Przejazd do WERONY, zwiedzanie m.in.: KATEDRA SAN FERMO (2 €), PLAC ERBE, PLAC SIGNORI, DOM JULII. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

4. DZIEŃ – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Dojazd kolejką (2 €) do BERGAMO ALTA, zwiedzanie zabytków przy placach VECCHIA i DUOMO: KATEDRA Z KAPLICĄ JANA XXIII, KOŚCIÓŁ SANTA MARIA MAGGIORE, KAPLICA COLLEONI. Powrót kolejką i przejazd do MEDIOLANU, zwiedzanie m.in.: ZAMEK SFORZESCO, KATEDRA MEDIOLAŃSKA (3 €) – największy kościół gotycki na świecie wraz z wejściem na DACH (9 €), GALERIA VITTORIO EMANUELE, OPERA LA SCALA, czas wolny. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

5. DZIEŃ – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Dojazd pociągiem (12 €) do najładniejszych miasteczek PARKU NARODOWEGO CINQUE TERRE, kąpiel w Morzu Liguryjskim i spacer po starówkach. Przejazd do PIZY – zwiedzanie PLACU CUDÓW m.in.: KATEDRA i BAPTYSTERIUM (5 €) oraz KRZYWA WIEŻA. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

6. DZIEŃ – Śniadanie, wyjazd do SAN GIMIGNANO, miasto z 14 kamiennymi wieżami. Zwiedzanie m.in.: PLAC CISTERNA, PLAC DUOMO wraz z KOLEGIATĄ NMP (4 €), spacer po mieście oraz degustacja najlepszych włoskich lodów. Przejazd do SIENY, zwiedzanie m.in.: KOŚCIÓŁ ŚW. DOMINIKA, DOM ŚW. KATARZYNY, PLAC CAMPO, VIA CITTA, KATEDRA SIENEŃSKA (6 €). Przejazd do restauracji na DEGUSTACJĘ WIN z rejonu CHIANTI (15 €). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

7. DZIEŃ – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu wyjazd do FLORENCJI, zwiedzanie m.in.: KAPLICA MEDYCEUSZY z dziełami Michała Anioła (11 €), KATEDRA SANTA MARIA DEL FIORE, BAPTYSTERIUM zabytki przy PLACU SIGNORIA, MOST ZŁOTNIKÓW, wejście do GALERII UFFIZI (24 €), czas wolny. Wyjazd w kierunku Polski w godzinach wieczornych.

8. DZIEŃ – Przejazd przez Austrię i Czechy, przyjazd na miejsca wyjazdów w godzinach dopołudniowych. Ww. program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów. Z uwagi na pobyt w górach należy zabrać ze sobą mocne, wygodne obuwie oraz ciepłą kurtkę. Warto zabrać strój kąpielowy. * W przypadku nieczynnej kolejki linowej na Tofana Mezzo gwarantujemy wyjazd na inny podobnie atrakcyjny szczyt Dolomitów.


Informujemy, że na trasie Gliwice-Bielsko oraz Kraków-Bielsko przejazd może być realizowany innymi środkami transportu. W Bielsku-Białej istnieje możliwość przesiadki.


Świadczenia

Cena zawiera

■ przejazd autokarem (toaleta, klimatyzacja, barek, DVD)
■ 6 noclegów ze śniadaniami w hotelach **/*** (pokoje 2-, 3-os. z łazienkami)
■ 5 obiadokolacji w hotelach, napoje do obiadokolacji płatne we własnym zakresie
■ opieka pilota, zwiedzanie miast z pilotem
■ ubezpieczenie KL (obejmuje choroby przewlekłe), NNW, bagaż

Cena nie zawiera

Koszty wstępów uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Podane w programie ceny są orientacyjne. Na wstępy należy przeznaczyć ok. 97 € + 14 € przejazdy + 3 € tramwaj we Florencji + 15 € degustacja wina + 19 € miejscowi przewodnicy + 8 € opłata za zestaw słuchawkowy tour guide.

Terminy i ceny

DataTrasaCenaRezerwuj
21.07-
28.07.2019
8 dni
POKAŻ TRASE1709 PLNStop
11.08-
18.08.2019
8 dni
POKAŻ TRASE1709 PLNStop
08.09-
15.09.2019
8 dni
POKAŻ TRASE1709 PLNStop