Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Rozumiem Dowiedz się więcej
+48.33.811.11.22
biuro@tecza.pl polub nas

Komunikat z dnia 22 maja

Komunikat z dnia 22.05.2020  - wyjazdy maj i czerwiec 2020
 
Z powodu ograniczeń związanych z Covid 19:
 1. Imprezy anulowane - wszystkie imprezy turystyczne  z datą rozpoczęcia do 25 czerwca, zostały  anulowane z wyjątkiem wycieczki: ŚLADAMI POLSKIEGO RENESANSU 19-21 czerwca 2020. oraz
  PERŁY PÓŁNOCNEJ POLSKI 25-28 czerwca 2020
 2. Imprezy zagrożone anulowaniem
  Wszystkie imprezy z datą rozpoczęcia 26 – 30 czerwca,
 3. W drugiej połowie czerwca planujemy wznowić działalność operacyjną krajowymi wycieczkami:
  ŚLADAMI POLSKIEGO RENESANSU 19-21 czerwca 2020 i    
  PERŁY PÓŁNOCNEJ POLSKI 25-28 czerwca 2020    
  Od 1 lipca planujemy wznowienie działalności operacyjnej w pełnym zakresie: wycieczki krajowe, wycieczki zagraniczne oraz wczasy. Plany te zakładają, że sytuacja epidemiczna będzie się dalej poprawiać i konsekwentnie będą znoszone ograniczenia.  Ostateczną decyzję o dacie wznowienia organizowania wyjazdów podejmiemy niezwłocznie po decyzjach władz Polski i krajów docelowych.

Podróżni mający umowy na wyjazdy anulowane oraz na wyjazdy „zagrożone anulowaniem” mają możliwość :
 1. Bezkosztowej zamiany terminu z zastosowaniem pkt. a) lub b) Promocji „Zamiana Terminu Maj 2020”
  1. – „zamiana terminu imprezy z rabatem”.  lub
  2. – „zamiana terminu wycieczki z zatrzymaniem ceny”
 2. Otrzymania Vouchera Turystycznego Open 365 – do wykorzystania na przyszłe wyjazdy. Ważnego 1 rok od planowanego wyjazdu pierwotnego. Wg regulaminu.      
  Vouchery wystawione do rezerwacji z terminem wyjazdu do 31 maja 2020 będą mogły również skorzystać w terminie do 70 dni od daty wystawienia Vouchera z promocji „Zamiana Terminu Maj 2020”  „zamiana terminu imprezy z rabatem”.  lub  „zamiana terminu wycieczki z zatrzymaniem ceny”.
  Vouchery wystawione do rezerwacji z terminem wyjazdu 1-30 czerwca z takiej promocji będą mogły skorzystać w terminie do 50 dni od daty wystawienia Vouchera.
 3. Zwrotu wpłaconej zaliczki. (tylko rezerwacje z imprez anulowanych -wyjazdy do 25 czerwca). Termin zwrotu 180+14 dni.

Promocja „Zamiana Terminu Maj 2020”
 1. „zamiana terminu imprezy z rabatem”         
  dotyczy wszystkich rezerwacji z terminów anulowanych oraz zagrożonych anulowaniem z powodu Covid19. zarówno na wycieczki jak i na wczasy.  
  Promocja polega na możliwości otrzymania zniżki 10% liczonej od wartości wpłaconej zaliczki. Podróżnym, mającym rezerwacje na terminy anulowane oraz zagrożone anulowaniem, którzy w związku z zagrożeniem związanym z Covid 19 zdecydują się na zamianę terminu, lub kierunku, przy takiej zamianiebędziemy stosować zasadę, udzielania rabatu w wysokości 10 % zaliczki, wpłaconej do rezerwacji do dnia 15 kwietnia 2020r.
 2. „zamiana terminu wycieczki z zatrzymaniem ceny”           
  dotyczy wszystkich rezerwacji  na wycieczki z terminów anulowanych oraz zagrożonych anulowaniem z powodu Covid19. /nie dotyczy rezerwacji na wczas
  Promocja polega na możliwości utrzymania ceny z rezerwacji,  która została anulowana, w przypadku gdy zamiana dotyczy jedynie terminu wyjazdu w ramach identycznej wycieczki (taki sam program i świadczenia) a wycieczka w nowym terminie ma wyższą cenę.
W ramach pkt. a) oraz b)  tej promocji można zamieniać termin wyjazdu również na rok 2021. Pierwsze terminy wycieczek na rok 2021 już dostępne.
W „Promocji  „Zamiana Terminu Maj 2020”nie można stosować łącznie pkt. a)  „zamiana terminu imprezy z rabatem”  z pkt. b)  „zamiana terminu wycieczki z zatrzymaniem ceny”. Podróżny może wybrać tę, zniżkę, która jest dla niego korzystniejsza.

Janusz Handzlik