Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Rozumiem Dowiedz się więcej
+48.33.811.11.22
biuro@tecza.pl polub nas

Infolinia

Jeśli nie znaleźli Państwo odpowieniego terminu, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią pod numerem tel. + 48 (33) 811 11 22

Informacje dodatkowe

Dlaczego warto?
1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
2. Posiadamy najwyższą gwarancję ubezpieczeniową na rynku.
3. Wygoda - rezerwujesz kiedy chcesz.

Bezpieczeństwo
Dane w procesie rezerwacji chronimy i szyfrujemy certyfikatem.

Program

1. DZIEŃ – WYJAZDY Z MIEJSCOWOŚCI: Gliwice, Zabrze, Bytom, Katowice, Tychy, Pszczyna, Czechowice-Dz., Kraków, Kalwaria, Wadowice, Andrychów, Kęty, Bielsko-Biała, Skoczów, Cieszyn (wg rozkładu jazdy na str. 6). Przejazd tranzytem przez Czechy, Austrię do Włoch, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

2. DZIEŃ – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do TURYNU stolicy PIEMONTU oraz Alp Włoskich. Zwiedzanie miasta m.in.: PAŁAC KRÓLEWSKI dynastii sabaudzkiej (12 €), KATEDRA ŚW. JANA z CAŁUNEM TURYŃSKIM, KOŚCIÓŁ SAN LORENZO oraz spacer ul. Garibaldiego – najdłuższym pasażem Europy, przejście obok najważniejszych zabytków pierwszej stolicy Włoch, a także symbolu Turynu czyli MOLE ANTONELIANA. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3. DZIEŃ – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w kierunku Francji, do ufortyfikowanego miasta BRIANÇON na obrzeżach Parku Narodowego Ecrins, zwiedzanie starego miasta. Przejazd w kierunku PRZEŁĘCZY LAUTARET (2.057 m n.p.m.) z widokiem na najwyższe szczyty Alp Delfinackich – BARRE DES ECRINS (4.102 m n.p.m.) i LA MEIJE (3.983 m n.p.m.). Z miasteczka LA GRAVE wyjazd kolejką linową (20 €)* na PRZEŁĘCZ RUILLANS (3.200 m n.p.m.) i Glacier de la Girose – spacer po lodowcu. Po powrocie przejazd DOLINĄ ROMANCHE przez Vizille do stolicy ALP FARNCUSKICH – GRENOBLE, zakwaterowanie w hotelu. Wyjazd kolejką linową (6 €) na Bastylię, panorama miasta, powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ – Śniadanie, wyjazd do „francuskich Dolomitów” czyli w GÓRY VERCORS. Zwiedzanie JASKIŃ CHORARCHE (9 €) uważanych za unikatowy cud natury, a następnie miasteczka na skałach PONT-EN-ROYANS, spacer. Przejazd na atrakcyjną trasę turystyczną w Prealpach Vercors. Powrót do Grenoble, zwiedzanie miasta, nocleg.

5. DZIEŃ – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd w kierunku stolicy Górnej Sabaudii ANNECY zwanej „Alpejską Wenecją”, zwiedzanie. Przejazd do SAINT GERVAIS skąd wyjazd TRAMWAJEM MONT-BLANC (28 €) do Nid d’Aige (2.372 m n.p.m.) pod LODOWIEC BIONNASSAY oraz MASYW MONT BLANC. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

6. DZIEŃ – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd do Szwajcarii przez DOLINĘ RODANU do Täch, dalej pociągiem do kurortu ZERMATT (12 €). Wyjazd kolejkami linowymi (86 €)* na MATTERHORN GLACIER PARADISE (3.883 m n.p.m. – najwyżej w Alpach), panorama masywu MONTE ROSA i kilkudziesięciu czterotysięczników, zwiedzanie LODOWEGO PAŁACU. W drodze powrotnej przejście w kierunku MATTERHORN (4.478 m n.p.m.) od Schwarzsee. Przejście przez Wąwóz RZEKI GORNER (4,50 €) oraz zwiedzanie i czas wolny w Zermatt. Wieczorem wyjazd do kraju.

7. DZIEŃ – Powrót do Polski na miejsca wyjazdów w godzinach popołudniowych.

Ww. program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów. Z uwagi na pobyt w górach należy zabrać ze sobą buty górskie oraz ciepłą kurtkę. Zalecane są również kijki turystyczne. * w przypadku nieczynnej kolejki zaproponowany będzie wyjazd podobnie atrakcyjny.


Świadczenia

Cena zawiera

■ przejazd autokarem (toaleta, klimatyzacja, barek, DVD)
■ 5 noclegów ze śniadaniami w hotelach **/*** (pokoje 2-, 3-os. z łazienkami)
■ 2 obiadokolacje, napoje do obiadokolacji płatne we własnym zakresie
■ opieka pilota, zwiedzanie miast z pilotem
■ ubezpieczenie KL (obejmuje choroby przewlekłe), NNW, bagaż

Cena nie zawiera

Koszty wstępów uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Podane w programie ceny są orientacyjne. Na wstępy należy przeznaczyć ok. 178 € + 11 € miejscowi przewodnicy. W 3. i 4. dniu obiadokolacje we Francji od 15 €.

Terminy i ceny

DataTrasaCenaRezerwuj
Brak oferty spełniającej podane kryteria