Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Rozumiem Dowiedz się więcej
+48.33.811.11.22
biuro@tecza.pl polub nas

Infolinia

Jeśli nie znaleźli Państwo odpowieniego terminu, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią pod numerem tel. + 48 (33) 811 11 22

Informacje dodatkowe

Dlaczego warto?
1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
2. Posiadamy najwyższą gwarancję ubezpieczeniową na rynku.
3. Wygoda - rezerwujesz kiedy chcesz.

Bezpieczeństwo
Dane w procesie rezerwacji chronimy i szyfrujemy certyfikatem.

Program

1. DZIEŃ. Wyjazdy z miejscowości: Kraków, Kalwaria, Wadowice, Andrychów, Kęty, Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Tychy, Katowice, Gliwice. Przejazd tranzytowy przez Polskę, przyjazd do MAGDEBURGA. Spacer po starym mieście – KATEDRA ŚW. KATARZYNY I ŚW. MAURYCEGO – jeden z najważniejszych przykładów wczesnogotyckiej architektury w Niemczech, ZESPÓŁ KLASZTORNY NORBERTANÓW, z romańskim KOŚCIOŁEM UNSER LIEBEN FRAUEN, ZIELONA CYTADELA HUNDERTWASSERA, KOŚCIÓŁ ŚW. SEBASTIANA. Przejazd do hotelu w okolicy Magdeburgu, zakwaterowanie, nocleg.

2. DZIEŃ.  Śniadanie, przejazd do WOLFSBURGA, zwiedzanie AUTOSTADT - miasteczka samochodowego znajdujacego się przy fabryce koncernu samochodowego Volkswagen, trasa obejmuje MUZEUM ZEIT-HAUS oraz pawilony poszczególnych marek samochodowych (18 €). Wjazd do BRUNSZWIKA, spacer po starym mieście – ZAMEK DANKWARDERODE, LEW BRUNSZWICKI, DOMY HUNEBORSTEL i VELTHEIM – cenne przykłady budownictwa o konstrukcji szkieletowej, KATEDRA BRUNSZWICKA-czas wolny. W drodze powrotnej postój przy największym w Europie SKRZYŻOWANIU ŻEGLOWNYM – kanał łączący szlaki żeglowne od Nadrenii po Berlin. Powrót do hotelu, nocleg.

3. DZIEŃ. Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd do SZWERINA – stolicy kraju związkowego Meklemburgia - Pomorze Przednie, zwiedzanie ZAMKU (9 €) książąt Meklemburgii, aktualnie siedziba parlamentu kraju związkowego oraz SPACER PO OGRODACH, następnie przejazd do LUBEKI – stolicy dawnej Hanzy, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, zwiedzanie m.in.: BRAMA HOLSZTYŃSKA, SPICHLERZE SOLNE, KOŚCIÓŁ ŚWIĘTEGO PIOTRA, KATEDRA, RATUSZ, KOŚCIÓŁ MARIACKI, DOM BUDDENBROOKÓW, DOM GUNETRA GRASSA, KOŚCIÓŁ ŚW. JAKUBA, SZPITAL ŚW. DUCHA, BRAMA ZAMKOWA. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

4. DZIEŃ. Śniadanie, wyjazd do wolnego miasta HAMBURGA –  największego i najważniejszego portu Niemiec, spacer po STARYM MIEŚCIE - zwiedzanie historycznych dzielnic portowych miasta, wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO – SPEICHERSTADT, największy na świecie kompleks powiązanych ze sobą magazynów w wilhelmińskim gotyku ceglanym oraz KONTORHAUSVIERTEL z budynkiem CHILENHAUS, następnie ulica JUNGFERNSTIEG, RATUSZ. REJS STATKIEM PO PORCIE (20 €) – panorama portu oraz powstającej dzielnicy HAFENCITY – jeden z najnowocześniejszych i zarazem najciekawszych projektów urbanistycznych w Europie wraz z jej wizytówką – ELBPHILHARMONIE. Następnie zwiedzanie MINIATUR WUNDERLAND (20 €) największa na świecie makieta modelarstwa kolejowego. Powrót do hotelu, nocleg.

5. DZIEŃ. Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na WYSPĘ RUGIA do nadmorskiego kurortu SASSNITZ, (dla chętnych przejazd autokarem do oddalonej ok. 8 km od Sassnitz miejscowości Hagen), następnie trwający godzinę w jedną stronę spacer leśny po PARKU NARODOWYM JASMUND słynącym z bukowych lasów oraz z ciągnącego się kilometrami kredowego wybrzeża do słynnej skały KONIGSSTUHL (9,5 €), powrót do autokaru, przejazd do Sassnitz. Wyjazd i zakwaterowanie w hotelu w okolicy Szczecina, obiadokolacja, nocleg.

6. DZIEŃ. Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie SZCZECINA m.in.: PLAC BRAMA PORTOWA, PAŁAC POD GLOBUSEM, ARCHIKATEDRA SZCZECIŃSKA, BRAMA KRÓLEWSKA, ZAMEK KSIĄŻAT POMORSKICH , WAŁY CHROBREGO. Wyjazd w kierunku Bielska-Białej w godzinach południowych. Powrót na miejsca wyjazdów w godzinach wieczornych.

Ww. program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.


  • przejazd autokarem (toaleta, klimatyzacja, barek, DVD)
  • 2 noclegi ze śniadaniem w hotelu ** w ok. Magdeburga (pokoje 2 os. z łazienkami)
  • 2 noclegi ze śniadaniami w hotelu ** w ok. Lubeki (pokoje 2 os. z łazienkami)
  • 1 nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją, napoje do obiadokolacji płatne we własnym zakresie w hotelu ** w ok. Szczecina (pokoje 2 os. z łazienkami)
  • opieka pilota, zwiedzanie miast z pilotem
  • ubezpieczenie KL (obejmuje choroby przewlekłe), NNW, bagaż

Informujemy, że na trasie Kraków – Bielsko przejazd może być realizowany  innymi środkami transportu. W Bielsku-Białej istnieje możliwość przesiadki.


Świadczenia

Cena zawiera

Cena nie zawiera

Koszty wstępów uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Podane w programie ceny są orientacyjne. Na wstępy należy przeznaczyć ok. 76 € + 6 € opłata za zestaw słuchawkowy tour guide oraz 12 € + 8 PLN miejscowy przewodnicy.

Obiadokolacja na terenie Niemiec od 12 €.

Dopłata do pok. 1-os. 749 PLN.

Terminy i ceny

DataTrasaCenaRezerwuj
Brak oferty spełniającej podane kryteria