Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Rozumiem Dowiedz się więcej
+48.33.811.11.22
biuro@tecza.pl polub nas

Infolinia

Jeśli nie znaleźli Państwo odpowieniego terminu, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią pod numerem tel. + 48 (33) 811 11 22

Informacje dodatkowe

Dlaczego warto?
1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
2. Posiadamy najwyższą gwarancję ubezpieczeniową na rynku.
3. Wygoda - rezerwujesz kiedy chcesz.

Bezpieczeństwo
Dane w procesie rezerwacji chronimy i szyfrujemy certyfikatem.

Program

 

1. DZIEŃ – WYJAZDY Z MIEJSCOWOŚCI: Gliwice, Zabrze, Bytom, Katowice, Tychy, Pszczyna, Czechowice-Dz., Kraków, Kalwaria, Wadowice, Andrychów, Kęty, Bielsko-Biała, Skoczów, Żory, Rybnik, Wodzisław Śl., Jastrzębie Zdrój, Cieszyn.Przejazd do stolicy Słowacji - BRATYSŁAWY, spacer po zabytkowym centrum, m.in.: ZAMEK, KATEDRA ŚW. MARCINA, BRAMA MICHALSKA, KOŚCIÓŁ FRANCISZKANÓW, RYNEK Z RATUSZEM. Przejazd do austriackiego miasteczka EISENSTADT - stolicy Burgenlandu, zwiedzanie ZAMKU OBRONNEGO ESTERHÁZYCH (10€) z XVII wieku, spacer po starówce. Przekroczenie granicy austriacko-węgierskiej, dojazd do SOPRON, spacer po zabytkowej starówce, m.in. gotycko-barokowy RYNEK, WIEŻA OGNIOWA, DOM FABRICIUSA, RUINY RZYMSKIEGO FORUM. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2. DZIEŃ – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do FERTŐD, zwiedzanie PAŁACU ESTERHÁZA (2.600 HUF) zwanego „Węgierskim Wersalem” i dalej do wsi JÁK, zwiedzanie  ROMAŃSKIEGO KOŚCIOŁA ŚW. JERZEGO (300HUF). Przejazd do HÉVIZ, kąpiel w największym naturalnym jeziorze termalnym Europy (2.800 HUF). Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3. DZIEŃ – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd wśród wzgórz wulkanicznych i winnic nad BALATON. Zwiedzanie PÓŁWYSPU TIHANY: OPACTWO BENEDYKTYNÓW (1.200 HUF), PROMENADA PISKY, WZGÓRZE ECHA. Przepłynięcie na drugi brzeg największego jeziora Węgier (1.300 HUF), zwiedzanie, czas wolny na wypoczynek na plaży i kąpiel. Regionalna obiadokolacja z degustacją wina w lokalnej winiarni połączona z wizytą w muzeum węgierskich przysmaków. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie dawnej stolicy i najstarszego miasta na Węgrzech, SZEKESFEHERVAR m.in.: BAROKOWE ŚRÓDMIEŚCIE, RUINY KATEDRY ŚW. STEFANA (100 HUF). Przejazd do KOMAROM, zwiedzanie FORTU MONOSTOR (1.900 HUF), największej i najlepiej zachowanej XIX-wiecznej twierdzy w centralnej Europie. Przekroczenie granicy węgiersko-słowackiej. Powrót na miejsca wyjazdów w godzinach wieczornych.

 

Ww. program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.


Informujemy, że na trasie Gliwice – Bielsko, Kraków – Bielsko oraz Żory - Cieszyn przejazd może być realizowany innymi środkami transportu. 
W Bielsku-Białej  lub w Cieszynie istnieje możliwość przesiadki.

Warto zabrać strój kąpielowy.


Świadczenia

Cena zawiera

- przejazd autokarem (toaleta, klimatyzacja, barek, DVD)

- 3 noclegi ze śniadaniami w hotelach **/*** (pokoje 2,3 os. z łazienkami)

- 1 regionalna obiadokolacja z degustacją wina w lokalnej winiarni połączona z wizytą w muzeum węgierskich przysmaków

- 2 obiadokolacje ( jedna z lamką wina) w hotelach, napoje do obiadokolacji płatne we własnym zakresie

- opieka pilota, zwiedzanie miast z pilotem

- ubezpieczenie KL (obejmuje choroby przewlekłe), NNW, bagaż

Cena nie zawiera

Koszty wstępów uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Podane w programie ceny są orientacyjne. Na wstępy należy przeznaczyć 10 € + ok. 10.200 HUF.

Terminy i ceny

DataTrasaCenaRezerwuj
11.07-
14.07.2019
4 dni
POKAŻ TRASE809 PLNStop
08.08-
11.08.2019
4 dni
POKAŻ TRASE809 PLNStop
29.08-
01.09.2019
4 dni
POKAŻ TRASE809 PLNStop