Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Rozumiem Dowiedz się więcej
+48.33.811.11.22
biuro@tecza.pl polub nas

Infolinia

Jeśli nie znaleźli Państwo odpowieniego terminu, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią pod numerem tel. + 48 (33) 811 11 22

Informacje dodatkowe

Dlaczego warto?
1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
2. Posiadamy najwyższą gwarancję ubezpieczeniową na rynku.
3. Wygoda - rezerwujesz kiedy chcesz.

Bezpieczeństwo
Dane w procesie rezerwacji chronimy i szyfrujemy certyfikatem.

Program

PROGRAM WYCIECZKI:

1. DZIEŃ – WYJAZDY Z MIEJSCOWOŚCI: Gliwice, Zabrze, Bytom, Katowice, Tychy, Pszczyna, Czechowice - Dz., Kraków, Kalwaria, Wadowice, Andrychów, Kęty, Bielsko-Biała, Skoczów, Rybnik, Wodzisław Śl., Jastrzębie Zdrój, Żywiec. Przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię, wjazd do Bułgarii.
2. DZIEŃ – Przejazd do miejscowości Nesebyr nad Morzem Czarnym - starożytnego miasteczka wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNSECO. Zakwaterowanie w hotelu, wypoczynek na plaży, obiadokolacja, nocleg.
3. DZIEŃ – Śniadanie, dzień wolny przeznaczony na wypoczynek i plażowanie, obiadokolacja. Wieczorny spacer po STARYM MIEŚCIE NESEBYRU, zwiedzanie m. in.: zespół ŚREDNIOWIECZNYCH CERKWI W BUŁGARSKIM STYLU SAKRALNYM i OBWAROWAŃ, nocleg.
4. DZIEŃ – Śniadanie, przejazd do miejscowości SOZOPOL– zwiedzanie CERKWI ŚW. CYRYLA I METODEGO z relikwiami Jana Chrzciciela (1 BGN) oraz fragmentu MURÓW OBRONNYCH Z BASZTĄ, spacer po STARYM MIEŚCIE, czas wolny. Przejazd do Rezerwatu Ropotamo – REJS ŁODZIĄ po rzece (9 BGN). Przejazd do POMORIA – zwiedzanie TRACKIEGO GROBOWCA KOPUŁOWEGO z II – III w. n. e. (2 BGN) oraz LEKCJA SOMELIERSKA Z DEGUSTACJĄ WIN I BRANDY (16 BGN), powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
5. DZIEŃ – Śniadanie, dzień wolny przeznaczony na wypoczynek i plażowanie. Obiadokolacja, wyjazd na WIECZOREK FOLKLORYSTYCZNY z bogatym programem, regionalną kuchnią i bułgarskim winem (25 BGN), powrót do hotelu, nocleg.
6. DZIEŃ – Śniadanie, dzień wolny przeznaczony na wypoczynek i plażowanie, obiadokolacja, nocleg.
7. DZIEŃ – Śniadanie, wyjazd na PRZYLĄDEK KALIAKRA – cypel wcięty w Morze Czarne na długości 2 km, położony na pionowych skałach o wysokości 60-70 m, zwiedzanie REZERWATU PRZYRODNICZEGO i ARCHEOLOGICZNEGO (3 BGN) z pozostałościami OBWAROWAŃ i BRAMA GŁÓWNĄ. Następnie przejazd do BAŁCZIKU (starożytnego Dionisopolis) – miasta, w którym znajduje się była letnia rezydencja rumuńskiej królowy Marii, spacer po KOMPLEKSIE PAŁACOWO – OGRODOWYM (14 BGN). Przejazd do WARNY, zwiedzanie SOBORU ŚW. BOGURODZICY, czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
8. DZIEŃ – Śniadanie, dzień wolny przeznaczony na wypoczynek i plażowanie, obiadokolacja, nocleg.
9. DZIEŃ – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd do kraju. Przejazd tranzytowy przez Serbię, Węgry, Słowację do Polski.
10. DZIEŃ – Przyjazd do kraju w godzinach porannych.
Ww. program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin
otwarcia zwiedzanych obiektów.

Świadczenia

Cena zawiera

- przejazd autokarem (toaleta, klimatyzacja, barek, DVD)

- 7 noclegów ze śniadaniami (bufet) w hotelu*** (pokoje 2, 3 os. z łazienkami)w Nesebyrze

- 7 obiadokolacji (bufet), napoje do obiadokolacji płatne we własnym zakresie

- opieka pilota, zwiedzanie miast z pilotem

- ubezpieczenie KL (obejmuje również choroby przewlekłe), NNW, bagaż

Cena nie zawiera

biletów wstępu 70 BGN

Terminy i ceny

DataTrasaCenaRezerwuj
17.08-
26.08.2018
10 dni
POKAŻ TRASE1539 PLNStop
31.08-
09.09.2018
10 dni
POKAŻ TRASE1459 PLNStop
07.09-
16.09.2018
10 dni
POKAŻ TRASE1359 PLNRezerwuj