Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Rozumiem Dowiedz się więcej
+48.33.811.11.22
biuro@tecza.pl polub nas

Infolinia

Jeśli nie znaleźli Państwo odpowieniego terminu, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią pod numerem tel. + 48 (33) 811 11 22

Informacje dodatkowe

Dlaczego warto?
1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
2. Posiadamy najwyższą gwarancję ubezpieczeniową na rynku.
3. Wygoda - rezerwujesz kiedy chcesz.

Bezpieczeństwo
Dane w procesie rezerwacji chronimy i szyfrujemy certyfikatem.

Program

PROGRAM WYCIECZKI

1. dzień
WYJAZDY Z MIEJSCOWOŚCI: Gliwice, Zabrze, Bytom, Katowice, Tychy, Pszczyna, Kraków, Kalwaria, Wadowice, Andrychów, Kęty, Bielsko-Biała, Skoczów, Cieszyn (wg rozkładu jazdy). Przejazd tranzytem przez Czechy i Austrię. Zakwaterowanie w hotelu, w okolicy Werony, nocleg.
2. dzień
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do NICEI – stolicy Lazurowego Wybrzeża. Spacer po centrum, PROMENADE DES ANGLAIS, barokowa część miasta, WZGÓRZE ZAMKOWE. Przejazd do ANTIBES – starożytnego miasta - spacer po STARYM MIEŚCIE, PROMENADE AMIRAL DE GRASSE z widokiem na jeden z największych portów nad Morzem Śródziemnym. Zakwaterowanie w hotelu, w okolicy Antibes, nocleg.
3. dzień
Śniadanie, przejazd do portu w CANNES – REJS NA WYSPĘ ŚW. MAŁGORZATY (13 €), czas wolny. Zwiedzanie CANNES miasta znanego z festiwali filmowych. Spacer historyczną dzielnicą LE SUQUET, promenada LA CROISETTE, PAŁAC FESTIWALOWY i słynny chodnik z odciskami dłoni gwiazd. Następnie wizyta w „zapachowej stolicy Europy” - GRASSE, MUZEUM PERFUM FRAGONARD, w którym będzie można poznać proces powstawania zapachów i zakupić perfumy. Spacer po STARYM MIEŚCIE m.in.: KATEDRA NOTRE-DAME-DU-PUY, PLACE DU 24-AOUT, promenada PLACE DU COURS. Następnie przejazd do VENCE. Zwiedzanie m.in.: PLAC DU PEYRA, PLAC CLEMENCEAU. Powrót do hotelu, nocleg.
4. dzień
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do najpiękniejszego w Europie WĄWOZU VERDON – odpoczynek nad JEZIOREM ŚW. KRZYŻA - możliwość wypożyczenia rowerków wodnych i wpłynięcia do wąwozu (16 € rowerek 4 os.). Przejazd do urokliwego MOUSTIERS ST. MARIE – spacer po miasteczku. Przejazd do AIX EN PROVENCE, najbogatszego miasta na wybrzeżu – krótki spacer główną aleją COUR MIRABEAU. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Marsylii, nocleg.
5. dzień
Śniadanie, przejazd do ARLES – miasta zbudowanego na skale, w którym żył i tworzył Van Gogh. Zwiedzanie amfiteatru LES ARENES (6 €), TERMY KONSTANTYNA (3 €), KOŚCIÓŁ ST-TROPHIME, arcydzieło architektury romańskiej. Przejazd do trzypoziomowego akweduktu PONT DU GARD (4 €), cudu techniki z czasów rzymskich. Następnie zwiedzanie AWINION – PAŁAC PAPIEŻY (9 €), wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, KATEDRA NOTRE-DAME-DES-DOMS, MOST SAINT BENEZET (4,5 €), malowniczy PLACE CRILLON i centralny punkt miasta PLAC DE L’HORLOGE. Powrót do hotelu, nocleg.
6. dzień
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd i zwiedzanie MARSYLII – najstarszego portu Francji, BAZYLIKA NOTRE-DAME-DE-LA-GARDE położona na wzgórzu La Garde. Przejazd do CASSIS – jednego z najpiękniejszych kurortów Prowansji. Wjazd do centrum kolejką miejską (4 €). Spacer uliczkami starego miasta i portu, czas wolny w jednej z restauracji z bajecznym widokiem na zatokę. Przejazd do SAINT TROPEZ – spacer po mieście m.in. PLACE DE LICES, malowniczy port oraz budynek posterunku policji znany z serii filmów o żandarmie. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.
7. dzień
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do KSIĘSTWA MONAKO – jednego z najmniejszych państw Europy. Zwiedzanie PAŁAC KSIĄŻĘCY (7 €), MUZEUM OCEANOGRAFICZNE (14 €), KASYNO, neoromańska KATEDRA ŚW. MIKOŁAJA, gdzie znajdują się groby monakijskich książąt. Spacer po MONTE CARLO, czas wolny. Wyjazd w kierunku Polski, w godzinach popołudniowych.
8. dzień
Przyjazd do kraju na miejsca wyjazdów w godzinach popołudniowych.

Ww. program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

Świadczenia

Cena zawiera

- przejazd autokarem (toaleta, klimatyzacja, barek, DVD)

- 1 nocleg tranzytowy ze śniadaniem w hotelu **/*** (pok. 2, 3 os. z łazienkami)

- 5 noclegów ze śniadaniami w hotelach **/*** (pok. 2 os. z łazienkami)

- opieka pilota, zwiedzanie miast z pilotem

- ubezpieczenie KL (obejmuje choroby przewlekłe), NNW, bagaż

Cena nie zawiera

biletów wstępów - ok. 70 EUR

Obiadokolacja we Francji od 15 EUR

Terminy i ceny

DataTrasaCenaRezerwuj
Brak oferty spełniającej podane kryteria