Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Rozumiem Dowiedz się więcej
+48.33.811.11.22
biuro@tecza.pl polub nas

Infolinia

Jeśli nie znaleźli Państwo odpowieniego terminu, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią pod numerem tel. + 48 (33) 811 11 22

Informacje dodatkowe

Dlaczego warto?
1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
2. Posiadamy najwyższą gwarancję ubezpieczeniową na rynku.
3. Wygoda - rezerwujesz kiedy chcesz.

Bezpieczeństwo
Dane w procesie rezerwacji chronimy i szyfrujemy certyfikatem.

Program

PROGRAM WYCIECZKI

1.dzień
WYJAZDY Z MIEJSCOWOŚCI: Gliwice, Zabrze, Bytom, Katowice, Tychy, Pszczyna, Czechowice-Dz., Kraków, Kalwaria, Wadowice, Andrychów, Kęty, Bielsko-Biała, Skoczów, Żory, Rybnik, Wodzisław Śl.,Jastrzębie Zdrój, Cieszyn. Przejazd tranzytem przez Czechy i Niemcy. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Monachium, nocleg.
2.dzień
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do stolicy Bawarii – MONACHIUM. Zwiedzanie STAREGO MIASTA m.in.: KATEDRA NMP, RATUSZ, REZYDENCJA WITTELSBACHÓW (7 €), czas wolny. Zwiedzanie MIASTECZKA OLIMPIJSKIEGO, wyjazd na WIEŻĘ OLIMPIJSKĄ (5 €), czas wolny. Przejazd do pensjonatu w okolicy Schongau, obiadokolacja, nocleg.
3.dzień
Śniadanie, wyjazd do ZAMKU HOHENSCHWANGAU – zwiedzanie wnętrz (13 €), następnie „bajkowy” ZAMEK NEUSCHWANSTEIN – zwiedzanie wnętrz (13 €). Przejazd do słynnego miejsca pielgrzymkowego WIESKIRCHE – zwiedzanie rokokowego kościoła. Wizyta w benedyktyńskim kościele w ETTAL, wzorowanym na Bazylice Grobu Świętego w Jerozolimie. Przejazd do OBERAMMERGAU - zwanego „malowanym miasteczkiem”- spacer po miejscowości. Powrót do pensjonatu, obiadokolacja, nocleg.
4.dzień
Śniadanie, przejazd do miejscowości LINDERHOF - zwiedzanie wnętrz jednego z pałaców Ludwika II (9 €) i spacer po ogrodach. Wyjazd do GARMISCH-PARTENKIRCHEN – krótki spacer po OLIMPIJSKIM STADIONIE ZIMOWYM. Wyjazd ZUGSPITZBAHN (50 €) na najwyższy szczyt Niemiec Zugspitze (2.962 m n.p.m.). Powrót do pensjonatu, obiadokolacja, nocleg.
5.dzień
Śniadanie, wykwaterowanie z pensjonatu. Przejazd do PRIEN, REJS PROMEM po Jeziorze Chiemsee na Wyspę Herreninsel (9 €), spacer do ZAMKU HERRENCHIEMSEE – zwiedzanie wnętrz (10 €). Następnie rejs na FRAUENINSEL – spacer po wyspie, czas wolny. Powrót do kraju przez Austrię i Czechy.
6.dzień
Przyjazd do Polski na miejsca wyjazdów w godzinach porannych.

Ww. program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych
obiektów.
UWAGA : Z uwagi na pobyt w górach należy zabrać ze sobą mocne, wygodne obuwie oraz ciepłą kurtkę.

Świadczenia

Cena zawiera

- przejazd autokarem (toaleta, klimatyzacja, barek, DVD)

- 1 nocleg ze śniadaniem (bufet) w hotelu **/*** w okolicy Monachium(pok. 2, 3 os. z łazienkami)

- 3 noclegi ze śniadaniami (bufet) w pensjonacie ** w okolicy Schongau (pok. 2,3 os. z łazienkami)

- 3 obiadokolacje, napoje do obiadokolacji płatne we własnym zakresie

- opieka pilota, zwiedzanie miast z pilotem

- ubezpieczenie KL (obejmuje choroby przewlekłe), NNW, bagaż

Cena nie zawiera

biletów wstępów ok. 116 €

Terminy i ceny

DataTrasaCenaRezerwuj
Brak oferty spełniającej podane kryteria