Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Rozumiem Dowiedz się więcej
+48.33.811.11.22
biuro@tecza.pl polub nas

Infolinia

Jeśli nie znaleźli Państwo odpowieniego terminu, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią pod numerem tel. + 48 (33) 811 11 22

Informacje dodatkowe

Dlaczego warto?
1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
2. Posiadamy najwyższą gwarancję ubezpieczeniową na rynku.
3. Wygoda - rezerwujesz kiedy chcesz.

Bezpieczeństwo
Dane w procesie rezerwacji chronimy i szyfrujemy certyfikatem.

Program

PROGRAM WYCIECZKI

1. dzień
WYJAZDY Z MIEJSCOWOŚCI: Gliwice, Zabrze, Bytom, Katowice, Tychy, Pszczyna, Czechowice-Dz., Kraków, Kalwaria, Wadowice, Andrychów, Kęty, Bielsko-Biała, Skoczów, Żory, Rybnik, Wodzisław Śl., Jastrzębie Zdrój, Cieszyn. Przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię, Macedonię.

2. dzień
Przyjazd do miejscowości STOMIO w Grecji, zakwaterowanie w hotelu, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

3. dzień
Śniadanie, całodzienny wypoczynek na plaży, obiadokolacja, nocleg.

4. dzień
Śniadanie, wyjazd do KALAMBAKI - pracownia ikon, możliwość zakupu pamiątek, czas wolny. Przejazd do METEORÓW, zwiedzanie 2 klasztorów zawieszonych na skałach, zaliczanych do 7 cudów świata (2 EUR każdy). W drodze powrotnej przystanek w DOLINIE TEMBI przy ŹRÓDLE AFRODYTY. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5. dzień
Śniadanie, wyjazd do masywu GÓRY OLIMP - wizyta w PARKU NARODOWYM uznanym przez UNESCO za zabytek międzynarodowej biosfery. Spacer do WĄWOZU ENIPEAS, czas wolny w wiosce LITOCHORO. Zwiedzanie ZAMKU PLATAMONAS (2 EUR). Wyjazd do miejscowości PALEOS PANTELEIMONAS - krótki spacer, czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

6. dzień
Śniadanie, REJS STATKIEM (24 EUR) na WYSPĘ SKIATHOS, plażowanie na słynnej "złotej plaży". Spacer po miejscowości SKIATHOS, wyjście na punkt widokowy, czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

7. dzień
Śniadanie, całodzienny wypoczynek na plaży, obiadokolacja, nocleg.

8. dzień
Wyjazd w bardzo wczesnych godzinach porannych (śniadanie w formie suchego prowiantu). Przejazd do stolicy Grecji ATEN, zwiedzanie miasta m.in.: WZGÓRZE AKROPOL (12 EUR) wraz z ruinami PARTENONU, TEATR DIONIZOSA, AGORA RZYMSKA, AGORA GRECKA, MUZEUM AKROPOLU (5 EUR), spacer po dzielnicy PLAKA, czas wolny. Przejazd na STADION OLIMPIJSKI. Powrót do hotelu w późnych godzinach wieczornych, obiadokolacja, nocleg.

9. dzień
Śniadanie, całodzienny wypoczynek na plaży, obiadokolacja. Ok. godz. 21:00 WIECZÓR GRECKI (15 EUR) - muzyka grecka na żywo oraz występy zespołu folklorystycznego połączone z degustacją wina i regionalnych potraw, nocleg.

10. dzień
Śniadanie, całodzienny wypoczynek na plaży, obiadokolacja, nocleg.

11. dzień
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do SALONIK - zwiedzanie miasta m.in.: BIAŁA WIEŻA, ruiny PAŁACU CESARZA GALERIUSZA oraz KOŚCIÓŁ MĄDROŚCI BOŻEJ, czas wolny. Wyjazd w kierunku Polski, przejazd przez Macedonię, Serbię, Węgry oraz Słowację.

12. dzień
Przyjazd do Polski na miejsca wyjazdów w godzinach popołudniowych.

Ww. program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin
otwarcia zwiedzanych obiektów.

Świadczenia

Cena zawiera

- przejazd autokarem (toaleta, klimatyzacja barek, DVD)

- 9 noclegów ze śniadaniami

- 9 obiadokolacji, napoje do obiadokolacji płatne w własnym zakresie

- opieka pilota, zwiedzanie miast z pilotem

- ubezpieczenie KL obejmuje (obejmuje choroby przewlekłe), NNW, bagaż

Cena nie zawiera

biletów wstępu - 66 EUR + 5 EUR miejscowy przewodnik.

Terminy i ceny

DataTrasaCenaRezerwuj
Brak oferty spełniającej podane kryteria